Nikola byla mojí mentorkou v rámci mentoringového programu Minervy 21. Kouče ani mentora jsem nikdy předtím neměla, takže jsem vůbec netušila, co mě čeká. Už první schůzka ale rozptýlila moje obavy. Odcházela jsem z ní nabitá novou energii a těšila se na další setkání. Nikola mi po celý rok, kdy náš program probíhal, trpělivě naslouchala, radila, přiváděla mě na nová řešení, ukazovala mi nové cesty, chválila a podporovala mě. Ze všeho nejvíc oceňuji, že se dokázala naladit na stejnou vlnu a pružně se přizpůsobit mému momentální rozpoložení a situacím, které jsem chtěla řešit. Díky ní jsem pochopila, že pokud se mi v životě něco nelíbí, můžu to sama změnit. Zatím je mi stále záhadou, odkud Nikola bere energii, kterou s úsměvem předává dál.
Lucie Butcher
Lucie Butcher
Owner of theBESTtranslation

Nikola je jako čerstvý jarní vítr, který vám dodá sílu a chuť do dalších úkolů. Intuitivně vycítí, kde přesně vás tlačí bota a díky svým úžasným profesionálním zkušenostem a analytickým schopnostem vás lehce vyhoupne zpět do sedla. Dodá vám energii, abyste s radostí vyrazili na novou cestu životem. Její zářivý úsměv, příjemné vystupování a lehkost, se kterou se s vámi vydává na překážkovou dráhu vašich starostí, je odzbrojující. Nikola umí pomoci a je rozhodně člověk na svém místě!
295bb44
Petra Johansson
Herečka, komunikační expertka

Nikola je skutečně úžasný profesionální kouč a člověk. Dokáže velice efektivně dovést klienta ke skvělým nápadům, které mu doslova mění život před jeho očima. Je to vždy veliký zážitek, který končí úspěšným dosažením vysněných cílů. Každý, kdo má možnost poznat její pracovní schopnosti a spolupracovat s ní jako s koučem, má jedinečnou možnost změnit svůj život k lepšímu.
0
Andrea Změlíková
Sport Psychology, mental trainer

Nikola run a workshop with our team during which she quickly established connection with each participant and communicated clearly valuable points. In short time she demonstrated how each individual can benefit from formulating correctly his goals and work toward their achievement. Based on this experience I am looking forward to working with Nikola in greater extent in the future.
0-1
Miroslav Princ
Autor knihy Jak uspěch při obchodním telefonování

In just four months working together, Nikola has emerged as a hugely influential leader in a joint business project through her light-hearted and impeccable coaching and mentoring skills. Fearless in taking on a challenge, she has been pivotal in developing alignment and commonality of purpose amongst a group of individual business people, helping them to deliver a peerless collective performance. Attentive, compassionate, good natured and imbued with impossible enthusiasm, she is a very gifted and inspiring individual with the personality and skill set to make business and life transformations a reality.
0-2
Steven Lord
Independent Business Consultant