Už je to 10 let, co jsem se začala realizovat v koučování a psychologii. Od útlého věku mě naplňovalo pomáhat ostatním vyřešit situace, které nefungovaly a bylo pro mě vždy velkou výzvou najít řešení i tam, kde jiní už měli tendenci to vzdát. Největší radost je pak pro mě, když vám pomůžu najít to, co už jste dlouho hledali a prožívat s vámi radost a štěstí z výsledku, za kterým společně směřujeme.

Pracovala jsem 2 roky pro firmu jako interní kouč, poté jsem se rozhodla jít svou vlastní cestou a klienti si ke mě cestu našli. Neustále se snažím být pro vás lepším odborníkem, proto se pravidelně v oblasti koučování a psychologie vzdělávám. Ale není to zdeleka jen o certifikacích.

Za nejdůležitejší považuji oblast důvěry, vzájemného napojení, které jsou pro úspěšná sezení podle mě nejdůležitější. Když nám toto funguje,

můžeme spolu dokázat velké věci a změnit váš život tak, aby vás začal skutečně bavit.

Podle toho, co říkám se snažím také sama žít. Výsledkem mi jsou dvě krásné děti, respektující manželství a práce, která mě velice baví. Jsem za to, že když s vámi odborník pracuje, měl by mít svůj život v pořádku, tak aby mohl být skutečně prospěšný. Tím netvrdím, že je můj život dokonalý, stále je na čem pracovat – naštěstí!

Příběhy z mého života a také z mé praxe můžete číst i na Psychologie.cz, kde se jim v mnoha článcích věnuji.